Płytki tarasowe zewnętrzne
Płytki tarasowe – na co zwrócić uwagę?
14 kwietnia 2021
Oferta pracy
Oferta pracy – specjalista ds. obsługi klienta i projektów łazienek
19 kwietnia 2021

Oferta pracy – sprzedawca w dziale sanitarno-budowlanym

Oferta pracy sprzedawca

Szukasz pracy? Chcesz mieć stałe zatrudnienie w miejscu, w którym będziesz mógł się rozwijać, a Twoje zaangażowanie przełoży się na atrakcyjne premie? Świetnie – wyślij nam swoje CV lub napisz, dlaczego chciałbyś dołączyć do naszego zespołu. Obecnie poszukujemy sprzedawcy do działu sanitarno budowlanego – jeśli uważasz, że jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko, koniecznie się do nas zgłoś.

Czego oczekujemy?

 • Łatwości przyswajania nowych informacji i umiejętności.
 • Umiejętności pracy w zespole, pozytywnego nastawienia do innych ludzi.
 • Komunikatywności i swobody w rozmowach z klientami.
 • Prawa jazdy kategorii B.

Co będzie mile widziane?

 • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
 • Znajomość branży budowlanej, sanitarnej.
 • Chęci doskonalenia się i zapał do pracy.

Co oferujemy?

 • Umowę o pracę na cały etat.
 • Atrakcyjne wynagrodzenie.
 • Stabilne zatrudnienie.
 • Wysokie i regularne premie od sprzedaży.

Zgłoś się do nas na adres: konradfital@gmail.com

Kim jesteśmy?

Armet Kolbuszowa to jeden z największych salonów łazienek w okolicach Rzeszowa. Klientom oferujemy artykuły budowlane, wykończeniowe i pełne wyposażenie do kuchni i łazienek – od płytek, ceramiki i armatury, po grzejniki, kotły i inne produkty z zakresu techniki grzewczej. Nasz sklep mieści się w Kolbuszowej przy ul. Tyszkiewiczów 2 i codziennie gościmy w nim klientów z całego Podkarpacia. Stale poszerzamy swoją ofertę, dlatego szukamy osoby, która chętnie i szybko przyswaja informacje potrzebne do kompleksowej obsługi klientów.

Jeśli nie masz doświadczenia jako sprzedawca lub nie pracowałeś jeszcze w sklepie z branży budowlanej – nie szkodzi. Jeśli tylko wykażesz chęci i skorzystasz z wiedzy bardziej doświadczonych kolegów to na pewno sobie poradzisz. Szukamy osób, którym zależy na stałej pracy i chcących dawać z siebie to, co najlepsze. Uwielbiamy pracować z pozytywnymi ludźmi, uśmiechniętymi – doceniamy zaangażowanie, wypłacając regularnie premie od sprzedaży. Zależy nam na tym, żeby Ci się chciało pracować z nami (a nie, żeby był to dla Ciebie tylko obowiązek).

Chcesz spróbować swoich sił? Szukasz dobrej, stabilnej pracy? Koniecznie się z nami skontaktuj – prześlij swoje CV lub napisz nam, dlaczego właśnie Ciebie brakuje w naszym zespole!

Zgłoś się do nas na adres: konradfital@gmail.com

Armet sklep internetowy

Kupuj na raty

Pomożemy dobrać produkt finansowy i załatwić wszystkie formalności związane z kredytem na budowę lub remont domu.

Skontaktuj się z nami!


Dane do kontaktu:
finanse.armet@gmail.com
794 953 400

Tak oceniają nas nasi Klienci!

Cieszymy się bardzo dobrą opinią wśród naszych Klientów! Dziękujemy za każde miłe słowo i za to, że doceniacie naszą pracę, bogaty asortyment, ofertę stale poszerzaną o nowości i atrakcyjne ceny. Każda opinia motywuje nas do działania, więc jeśli również jesteś zadowolony z współpracy z nami, pomogliśmy Ci w remoncie lub zaoferowali produkty w dobrej cenie - będziemy wdzięczni za Twój komentarz i gwiazdki.

Dodaj opinię