Panele podłogowe Egger, listwy i podkłady

Wysoka jakość w bardzo korzystnej cenie - oferujemy modne kolekcje paneli podłogowych Egger, wyróżniających się wytrzymałością i nieprzeciętnym wzornictwem. W naszym sklepie stacjonarnym w Kolbuszowej można wybrać spośród kilkudziesięciu kolekcji paneli dostępnych od ręki lub zamówić wybrane modele w dogodnym terminie realizacji. Bardzo duży wybór wzorów, zróżnicowanych kolorystycznie i o różnych fakturach sprawia, że z łatwością można dopasować wygląd podłogi do dowolnej aranżacji wnętrza. Szczególnie polecamy panele drewnopodobne z pięknym rysunkiem słojów - w różnych odcieniach, imitujących deski wielu gatunków drzew.

Oferujemy również podkłady i listwy do paneli.

Panele podłogowe Kolbuszowa - sklep internetowy Armet

Dlaczego warto zlecić nam wykonanie
projektu i wizualizacji łazienki?


Dobrze wykorzystamy każdą przestrzeń, właściwie rozplanowując lokalizację wszystkich elementów aranżacji, z zachowaniem odpowiednich odległości tak, aby użytkownicy mogli korzystać ze wszystkich urządzeń swobodnie i bezpiecznie.

Harmonijnie połączymy wszystkie kolory i faktury tak, aby wnętrze było spójne i przyjemne w odbiorze. Styl aranżacji będzie odpowiadał Twoim potrzebom, w związku z czym pomieszczenie będzie nie tylko gustowne, ale i oryginalne, niepowtarzalne. 


Porozmawiajmy o projekcie

Tak oceniają nas nasi Klienci!

Cieszymy się bardzo dobrą opinią wśród naszych Klientów! Dziękujemy za każde miłe słowo i za to, że doceniacie naszą pracę, bogaty asortyment, ofertę stale poszerzaną o nowości i atrakcyjne ceny. Każda opinia motywuje nas do działania, więc jeśli również jesteś zadowolony z współpracy z nami, pomogliśmy Ci w remoncie lub zaoferowali produkty w dobrej cenie - będziemy wdzięczni za Twój komentarz i gwiazdki.

Dodaj opinię