Drzwi - największy wybór drzwi od czołowych producentów

Serdecznie zachęcamy do poznania naszej szerokiej oferty drzwi wewnętrznych. W naszym salonie znajdziesz różne typy i rodzaje drzwi, a dzięki podjętej współpracy mamy dostępne również skrzydła drzwiowe na wyłączność w naszym regionie. Poznaj szczegóły i wybierz drzwi do swojego domu lub mieszkania.

Wypełnienie skrzydła

Aspekt wizualny to jeden z ważniejszych czynników, które bierzemy pod uwagę podejmując decyzję o zakupie drzwi. Czy są ładne i estetyczne, czy będą dobrze pasować do wnętrza i komponować się z innymi elementami aranżacji? Oczywiście jest to istotne, jednak najważniejsze jest jednak to, z czego i jak są dane drzwi zbudowane.
Na rynku dostępne są drzwi z 3 różnymi rodzajami wypełnienia skrzydła.

Konstrukcja skrzydła

Ze względu na budowę możemy również podzielić drzwi na ramkowe i płytowe.

Jakie są drzwi przylgowe, a jakie bezprzylgowe?

 

Drzwi przylgowe

Drzwi przylgowe mają charakterystyczne wykończenie krawędzi, które zachodzi za ościeżnicę. To najbardziej popularne modele drzwi, które świetnie wpisują się w aranżacje tradycyjne i klasyczne.

 
 

Drzwi bezprzylgowe

Drzwi bezprzylgowe to takie, w których zawiasów nie widać po zamknięciu (są schowane), ich krawędzie są gładkie, dzięki czemu idealnie łączą się z ościeżnicą. Ich budowa sprawia, że drzwi bezprzylgowe wybierane są coraz chętniej, zwłaszcza do wnętrz nowoczesnych i minimalistycznych.

Skorzystaj z naszej usługi montażu drzwi!

Nasza firma oprócz sprzedaży drzwi zajmuje się również kompleksowym montażem. Pracujemy z wykwalifikowaną ekipą monterską, która działa na rynku już kilkanaście lat, a na swoim koncie ma tysiące zamontowanych drzwi. Dzięki temu oszczędzisz sobie nerwów na budowie związanych z szukaniem ekipy.

Co obejmuje usługa zamontowania drzwi?

 • Profesjonalny pomiar oraz doradztwo w wyborze i spersonalizowaniu modelu drzwi do naszych upodobań i potrzeb.
 • Dojazd ekipy monterskiej w dogodnym dla nas terminie po wcześniejszym ustaleniu wraz z dostarczeniem produktu do klienta.
 • Montaż drzwi oraz akcesoriów z nim związanych (tj. klamka, zamek, wizjer).

Producenci

 • erkado
 • intenso
 • invado
 • polskone
 • porta
 • vilo
 • voster
 • vox

Masz pytania?
Jesteś zainteresowany ofertą?
Skontaktuj się z nami


Porozmawiajmy o Twoich potrzebach i oczekiwaniach - skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub odwiedź nas w Kolbuszowej.


Serdecznie zapraszamy!


Kontakt

Tak oceniają nas nasi Klienci!

Cieszymy się bardzo dobrą opinią wśród naszych Klientów! Dziękujemy za każde miłe słowo i za to, że doceniacie naszą pracę, bogaty asortyment, ofertę stale poszerzaną o nowości i atrakcyjne ceny. Każda opinia motywuje nas do działania, więc jeśli również jesteś zadowolony z współpracy z nami, pomogliśmy Ci w remoncie lub zaoferowali produkty w dobrej cenie - będziemy wdzięczni za Twój komentarz i gwiazdki.

Dodaj opinię