Projekt małej łazienki
Aranżacja małej łazienki – inspiracje
17 czerwca 2020
Radaway Armet Kolbuszowa
Radaway – niesamowity design, najwyższa jakość
15 lipca 2020

Rekuperatory Defro – zadbaj o powietrze w swoim domu

Rekuperatory Kolbuszowa

Czy wiesz, że około 65% życia spędzamy w zamkniętych pomieszczeniach i że jakość powietrza z roku na rok jest coraz gorsza? To właśnie dlatego eksperci zgodnie twierdzą, że rekuperacja to nie tylko przyszłość, ale również konieczność i to dzięki niej Twój dom będzie bezpiecznym i zdrowym miejscem do życia.

Czym różni się rekuperacja od wentylacji?

Najczęściej stosowana wentylacja grawitacyjna bazuje na działaniu systemu kominowego i do działania wykorzystuje różnicę ciśnień pomiędzy wnętrzem budynku a środowiskiem. Dużą wadą tego rozwiązania jest przede wszystkim brak filtracji powietrza, które dostaje się do wnętrza domu, a które bardzo często jest zanieczyszczone smogiem, pyłem czy alergenami.

Rekuperacja z kolei to rodzaj wentylacji mechanicznej, ale z odzyskiem ciepła – bazuje na ruchu wytworzonym przez maszynę.

Rekuperator dwukierunkowo wyciąga powietrze – pierwszy strumień to powietrze pochodzące z zewnątrz budynku, a drugi to powietrze ciepłe z wnętrza pomieszczeń (zużyte, wilgotne). Oba te strumienie spotykają się w rekuperatorze, w którym następuje wymiana – powietrze z wewnątrz pozostawia swoje ciepło, które jest przejmowane przez powietrze pochodzące z zewnątrz budynku. Świeże (oczyszczone) powietrze rozprowadzane jest po domu, a to zużyte wyciągane zostaje w przeciwną stronę.

Znaczną przewagą rekuperacji nad wentylacją jest funkcja oczyszczania powietrza z kurzu, brudu, pyłu czy alergenów za pomocą specjalnych filtrów.

Rekuperator Defro

Rekuperatory Defro – skontaktuj się z nami, pomożemy Ci dobrać odpowiedni rekuperator

Rekuperacja się opłaca, nie tylko pod względem finansowym

Dobry system rekuperacyjny pozwala wygenerować oszczędność energii wynoszącą nawet 30%! Oszczędność na rachunkach to jednak nie wszystko – niezwykle ważną (zwłaszcza w obecnych czasach) korzyścią wynikającą z zastosowania systemu rekuperacji jest przede wszystkim zdrowie – utrzymuje ona świeże i czyste powietrze w domu i o odpowiedniej wilgotności, co również wpływa na kondycję ścian i pojawianie się na nich pleśni.

Zalety rekuperacji:

  • oszczędność energii – niższe rachunki,
  • oczyszczanie powietrza z alergenów i pyłów,
  • powietrze w domu jest zawsze czyste, nawet zimą i podczas problemów ze smogiem,
  • nie trzeba otwierać okien, by wewnątrz było stale świeże powietrze,
  • suche okna i lustra (również w łazienkach, pralniach),
  • brak konieczności otwierania okien latem to mniej komarów, owadów i insektów dostających się do środka,
  • możliwość podłączenia pod inne instalacje inteligentnego budownictwa.
Rekuperatory Rzeszów

Skontaktuj się z nami w sprawie rekuperatora

Pomożemy Ci wybrać odpowiedni rekuperator

W naszym salonie w Kolbuszowej przy ul. Obrońców Pokoju 15 możesz porozmawiać z naszymi doradcami i specjalistami, którzy pomogą Ci w doborze odpowiedniego rekuperatora. W naszym dziale hydraulicznym mamy ekspozycję nowoczesnego rekuperatora Defro Air.

Proponowane przez nas rekuperatory Defro produkowane są w trzech wydajnościach, dzięki czemu z powodzeniem wystarczają do komfortowego wentylowania domów o powierzchni do ok. 200 mkw. Wyposażone są w niskoenergetyczne i niskoszumowe wentylatory z silnikami prądu stałego. Urządzenia pracują wydajnie i cicho, mają czujniki wilgotności, dzięki którym masz wpływ nie tylko na sam przepływ powietrza, ale też jego jakość.

  • Zadzwoń: 609 694 470
  • Napisz: armet@onet.pl
  • Odwiedź nas: ul. Obrońców Pokoju 15, 36-100 Kolbuszowa
Armet sklep internetowy

Kupuj na raty

Pomożemy dobrać produkt finansowy i załatwić wszystkie formalności związane z kredytem na budowę lub remont domu.

Skontaktuj się z nami!


Dane do kontaktu:
finanse.armet@gmail.com
794 953 400

Tak oceniają nas nasi Klienci!

Cieszymy się bardzo dobrą opinią wśród naszych Klientów! Dziękujemy za każde miłe słowo i za to, że doceniacie naszą pracę, bogaty asortyment, ofertę stale poszerzaną o nowości i atrakcyjne ceny. Każda opinia motywuje nas do działania, więc jeśli również jesteś zadowolony z współpracy z nami, pomogliśmy Ci w remoncie lub zaoferowali produkty w dobrej cenie - będziemy wdzięczni za Twój komentarz i gwiazdki.

Dodaj opinię