Projekt małej łazienki
Aranżacja małej łazienki – inspiracje
17 czerwca 2020

Multimedialne projekty i wizualizacje łazienek

Projekt łazienki Rzeszów

Remont łazienki przeprowadza się zazwyczaj raz na kilkanaście lat, dlatego niezwykle ważne jest znalezienie optymalnych rozwiązań i idealny dobór wszystkich elementów po to, by była funkcjonalna, ergonomiczna i estetyczna przez długi czas.

Bardzo często spotykamy się z przekonaniem, że wystarczy wybrać ceramikę sanitarną, płytki, dodatki i wymierzyć łazienkę, by mieć pewność, że będzie funkcjonalna i elegancka. Niestety, zazwyczaj wizja nie przekłada się 1:1 na efekt końcowy. Najlepszym sposobem na uniknięcie rozczarowania jest wykonanie projektu – wizualizacji komputerowej łazienki, który pomoże znaleźć rozwiązania najbliższe ideałowi.

Jaka jest cena za projekt łazienki?

Nasi projektanci przygotowują wizualizację ZA DARMO dla Klientów, którzy zrobili zakupy w salonie Armet Kolbuszowa na kwotę 3000 zł (oczywiście minimum zakupowe dotyczy nie tylko płytek, ale całość wyposażenia). Przed wysłaniem projektów pobieramy zaliczkę w wysokości 200 zł, która jest później rozliczana przy realizacji zakupów w naszym salonie. W przypadku rezygnacji z zakupów kwota ta jest traktowana jako zapłata za wykonane wizualizacje.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego Salonu Łazienek w Kolbuszowej i poznania szerokiej oferty płytek i ceramiki łazienkowej. Nasi doradcy pomogą w wyborze kolekcji, na podstawie której wykonamy wizualizację łazienki. Sprawdź adresy: ARMET KOLBUSZOWA>>

Jak przebiega współpraca w zakresie tworzenia wizualizacji łazienki?

Przed przystąpieniem do realizacji projektu prosimy Klienta o wybranie dowolnej kolekcji płytek z naszego salonu (jeśli nie znajdziesz u nas wymarzonych płytek – znajdziemy je w najlepszej cenie i sprowadzimy na Twoje życzenie), a następnie rozmawiamy o potrzebach i oczekiwaniach domowników.

Kolejnym krokiem jest przekazanie nam dokładnych wymiarów łazienki. Zgodnie z nimi i wszystkimi ustaleniami wykonujemy projekt łazienki. Należy jednak mieć na uwadze, że projekt nie uwzględnia grubości płytek i kleju, dlatego bardzo ważne jest, by ekipa wykończeniowa dobrze wymierzyła ustawienia płytek.

Wykonane projekty przekazujemy Klientowi i zapraszamy na zakupy do naszego Salonu Łazienek w Kolbuszowej.

Projekt łazienki

Wizualizacja łazienki – projekt Armet Kolbuszowa

Wizualizacje i projekty łazienek – skontaktuj się z nami

Oferujemy profesjonalne wizualizacje łazienek uwzględniające wszystkie potrzeby domowników – dzięki temu każdy projekt jest optymalnie dopasowany do oczekiwań Klienta.

Tworząc projekty zwracamy uwagę nie tylko na estetykę i funkcjonalność łazienki, ale też szereg innych aspektów, które w codziennym użytkowaniu mogą okazać się kłopotliwe (np. rodzaje i przeznaczenie sąsiadujących pomieszczeń). Wszystkie elementy rozmieszczamy tak, aby ograniczyć transmisję hałasu czy zapewnić odpowiednią wentylację wnętrza.

Wykonamy dla Ciebie dowolny projekt:

  • Małej łazienki z prysznicem lub z wanną
  • Dużej łazienki i salonu kąpielowego
  • Łazienki z prysznicem bez brodzika
  • Łazienki wellness z wannami z hydromasażem i strefą relaksu
  • Łazienki dla gości
  • Łazienki hotelowej lub restauracyjnej
  • Łazienki dla dzieci
  • Łazienki dostosowanej do potrzeb seniorów i osób niepełnosprawnych
Wizualizacja łazienki

Projekt małej łazienki – Armet Kolbuszowa

Projektując łazienki uwzględniamy ilość osób, które na co dzień będą z nich korzystać – zupełnie inne potrzeby mają rodziny z dziećmi, a inne osoby starsze lub mniej sprawne. Zwracamy uwagę na dobór odpowiednich materiałów wykończeniowych, wielkość mebli, rodzaj ceramiki i oczywiście odpowiednie oświetlenie.

Porozmawiajmy o Twojej wymarzonej łazience – skontaktuj się z nami! KONTAKT>>

Łazienka projekt Armet Kolbuszowa

Nowoczesna łazienka z wanną wolnostojącą

Armet sklep internetowy

Kupuj na raty

Pomożemy dobrać produkt finansowy i załatwić wszystkie formalności związane z kredytem na budowę lub remont domu.

Skontaktuj się z nami!


Dane do kontaktu:
finanse.armet@gmail.com
794 953 400

Tak oceniają nas nasi Klienci!

Cieszymy się bardzo dobrą opinią wśród naszych Klientów! Dziękujemy za każde miłe słowo i za to, że doceniacie naszą pracę, bogaty asortyment, ofertę stale poszerzaną o nowości i atrakcyjne ceny. Każda opinia motywuje nas do działania, więc jeśli również jesteś zadowolony z współpracy z nami, pomogliśmy Ci w remoncie lub zaoferowali produkty w dobrej cenie - będziemy wdzięczni za Twój komentarz i gwiazdki.

Dodaj opinię