Wanna przyścienna bez obudowy
Wanny wolnostojące przyścienne – stylowe i komfortowe
7 listopada 2020
Wanny Armet Kolbuszowa
Wanny Excellent – postaw na jakość, funkcjonalność i design
12 listopada 2020

Orły Łazienek 2020 w naszych rękach! Dziękujemy!

Orły Łazienek 2020

Z wielką przyjemnością chcemy się pochwalić naszym tegorocznym sukcesem – zostaliśmy wyróżnieni nagrodą Orły Łazienek 2020! Jest to dla nas niezwykle ważne, ponieważ nagroda przyznawana jest firmom, które otrzymują najlepsze oceny od Klientów – jury zbiera wszystkie oceny pozostawione na portalach społecznościowych i serwisach branżowych i z nich wylicza średnią ważoną.

Celem programu jest wyłonienie spośród wszystkich firm obecnych w sieci tych najlepszych i najwyżej ocenianych, dlatego jest nam niezmiernie miło, że nasza dotychczasowa praca i zaangażowanie jest przez Was doceniana. Serdecznie dziękujemy!

Wszystkie opinie są dla nas ważne – te pozytywne dają satysfakcję, a te negatywne motywują do lepszej pracy i poprawy. Możemy jednak czuć się dumni, ponieważ zdecydowana większość opinii, które dostajemy od naszych klientów, jest na plus! Cenicie nie tylko  nasz bardzo bogaty asortyment i szeroki wybór produktów, ale również obsługę – kompetentną, pomocną, służącą fachowym doradztwem.

Jesteśmy dla Was – pracujemy na pełnych obrotach, by sprostać waszym oczekiwaniom

Nasz Salon Łazienek Armet Kolbuszowa to miejsce, które stworzyliśmy z myślą o wszystkich osobach, które chcą wyremontować lub wykończyć swoje łazienki w jak najbardziej korzystnej cenie i materiałami, które są trwałe, funkcjonalne i estetyczne.

Stale poszerzamy swój asortyment, by każdy znalazł u nas coś dla siebie – w naszej ofercie mamy produkty zarówno wpisujące się w najnowsze trendy aranżacyjne, ale również kolekcje uznawane za ponadczasowe, które nadal cieszą się dużym zainteresowaniem i uznaniem.

Dbamy o Twój budżet, dlatego zawsze proponujemy rozwiązania szyte na miarę – Twoje potrzeby, oczekiwania i możliwości finansowe. Proponujemy liczne rabaty i upusty, dzięki czemu zakupisz u nas wszystkie produkty niezbędne do wykończenia łazienki. Dzięki naszej wieloletniej i stałej współpracy z wiodącymi producentami możemy Ci zaproponować naprawdę atrakcyjne ceny bardzo wielu pozycji z naszej oferty. Dodatkowo wprowadziliśmy możliwość ratalnej opłaty zamówienia – wszystko po to, by jak najbardziej ułatwić Ci remont lub budowę domu.

Armet sklep internetowy

Kupuj na raty

Pomożemy dobrać produkt finansowy i załatwić wszystkie formalności związane z kredytem na budowę lub remont domu.

Skontaktuj się z nami!


Dane do kontaktu:
finanse.armet@gmail.com
794 953 400

Tak oceniają nas nasi Klienci!

Cieszymy się bardzo dobrą opinią wśród naszych Klientów! Dziękujemy za każde miłe słowo i za to, że doceniacie naszą pracę, bogaty asortyment, ofertę stale poszerzaną o nowości i atrakcyjne ceny. Każda opinia motywuje nas do działania, więc jeśli również jesteś zadowolony z współpracy z nami, pomogliśmy Ci w remoncie lub zaoferowali produkty w dobrej cenie - będziemy wdzięczni za Twój komentarz i gwiazdki.

Dodaj opinię