Orły Łazienek 2020
Orły Łazienek 2020 w naszych rękach! Dziękujemy!
12 listopada 2020
Baterie Tres Rzeszów
Ekspozycja marki TRES – największa na Podkarpaciu!
31 stycznia 2021

Wanny Excellent – postaw na jakość, funkcjonalność i design

Wanny Armet Kolbuszowa

Produkty marki Excellent są w naszym sklepie od wielu lat i bardzo chętnie polecamy je naszym klientom, głównie ze względu na bardzo wysoką jakość. Wielokrotnie mieliśmy okazję je testować, dlatego nie są to z naszej strony puste słowa – wiecie, że bardzo wiele osób z naszej załogi ma wanny Excellent w swoich łazienkach? A przecież sami dla siebie nie wybieralibyśmy produktów, które nie spełniają naszych oczekiwań, prawda?

W czym tkwi sekret Excellent? To firma, która istnieje na rynku od ponad 30 lat, więc śmiało można ją nazwać wiodącym producentem wanien, armatury, brodzików i innych produktów do wyposażenia łazienek. W katalogach Excellent znaleźć można więc nie tylko piękne i o często zaskakującym designie, ale przede wszystkim niezwykle funkcjonalne i solidne produkty.

Powszechnie znany jest fakt, że Excellent ogromną wagę przywiązuje przede wszystkim do jakości materiałów i podzespołów i dlatego m.in. cieszy się opinią firmy solidnej, niezawodnej i godnej zaufania.

Wanny Excellent

Wanna przyścienna Excellent

Wanny Excellent – wysoka jakość, piękne wzornictwo

Wanny Excellent powstają w 100% z jednolitej płyty akrylu sanitarnego, dlatego możesz spokojnie uznać taką inwestycję jako długoterminową. Ich dna są wzmacniane płytami, dzięki czemu wanny są bardzo stabilne i odporne. Mają bardzo wysokie walory użytkowe, dlatego zachowują swoje właściwości na wiele lat.

Największym uznaniem cieszą się zwłaszcza wanny wolnostojące Excellent – wyróżnia je ponadprzeciętne wzornictwo, koło którego nie można przejść obojętnie. To odpowiedź na oczekiwania najbardziej wymagających osób – połączenie niebanalnego designu z wysoką jakością i funkcjonalnością.

Do wanien Excellent polecamy:

  • piękną armaturę łazienkową,
  • funkcjonalne i praktyczne parawany nawannowe,
  • ogromny wybór dodatków łazienkowych i wannowych,
  • oryginalne obudowy wanien.

Zapraszamy! Nasz adres i dane kontaktowe znajdziesz TUTAJ>>

Wanna Excellent

Nowoczesna wanna marki Excellent

Wanna wolnostojąca Excellent

Piękny model wanny wolnostojącej Excellent

Armet sklep internetowy

Kupuj na raty

Pomożemy dobrać produkt finansowy i załatwić wszystkie formalności związane z kredytem na budowę lub remont domu.

Skontaktuj się z nami!


Dane do kontaktu:
finanse.armet@gmail.com
794 953 400

Tak oceniają nas nasi Klienci!

Cieszymy się bardzo dobrą opinią wśród naszych Klientów! Dziękujemy za każde miłe słowo i za to, że doceniacie naszą pracę, bogaty asortyment, ofertę stale poszerzaną o nowości i atrakcyjne ceny. Każda opinia motywuje nas do działania, więc jeśli również jesteś zadowolony z współpracy z nami, pomogliśmy Ci w remoncie lub zaoferowali produkty w dobrej cenie - będziemy wdzięczni za Twój komentarz i gwiazdki.

Dodaj opinię